Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Narox (prot/pve dual vield arms)

Goto down 
+5
Ezeikel
Zachynko
Hrouza
Skulinka
Narox
9 posters
AutorZpráva
Narox




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 25. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 15:54:56

Zdravím, mám zájem o join refusion, sice nemám lvl ale coby bývalého člena mě skulinka vyzvala k přihlášce, nemyslím si že by mě někdo pamatoval proto se kouknite na screen z narniasu first kill gruula 25, hunter Roron, dračí helma z mauglara a pet theyla... mam to doteď na narnu. Very Happy


[WoW]
Nick: Narox
Class: Warrior
Race: Gnome
Main spec: Destro/Demo
Talenty: 41/20/0

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na wotlku znám warra zpaměti, pve zkušenosti až pod 8bosse v ICC, pvp zkušenosti rozsáhlé. Co se TBC týče tak jako tank mám odtankováno s warrem 5many, KZ, gruula, mauglara... jinak za nějaky heal/dps classy ještě ZA, SSC, BT, kousek SWP, cely oko... všude sem byl Very Happy
Jak dlouho hraješ WoW?: 7let
Played postavy: něco málo přes 1 den, pořád to xpím... Very Happy
Předcházejicí guilda/y: žádná, char se xpí.
Důvod odchodu z předcházející guildy: nebyla

Equip: rare/green

Talent build:
http://calculators.iradei.eu/talents/warrior.htm?303213213025100202212510505310150000000000000000000000000000000000

Armory: odkaz na armory, prosím bez http např.:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Narox

Screen z raidu: (nepovinné)
mam nějaky videa z wotlk pve na youtube, channel: Mr.Olsik
Profese +skill: bude BS+mine/eng

Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : ne
Máš nějaké alty?: ne
Čím nám můžeš být přínosem ?:tankováním, op dmgem v podobě dual vield armse
Jste schopni používát TS3 ? : vnt, ts, mumble, skype, icq, cokoliv Very Happy
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : kromě školy kdykoliv, končím odpoledne kolem třetí, vyjma čtvrtků. Pak by se hodilo zmínit že čtvrtek a pondělí jsou jakoby main raidy na narnu wotlku.
Proč právě Refusion ? : OP guilda která se chlubí farmou a zajimalo by mě kdo tu všechno hraje ze známých

[Real Informace]
Město: Brno
Věk: 18
Znáš někoho z Refusionu?: každýho kdo si pamatuje mě a ja si pamatuju jeho..
Pár věcí o sobě: V psychologickém testu mi výsledek vyšel +1 do lability, na ose která rozdělovala melancholika od cholerika...
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 16:19:19

Díky za přihlášku. Já jsem minimálně za zkoušku Wink
Jedinou výtku mám proti tomu raidování čtvrtek pondělí jinde :/
BTW

Narox napsal:

Main spec: Destro/Demo
TOP warr spec Very Happy Very Happy
Narox napsal:

Pár věcí o sobě: V psychologickém testu mi výsledek vyšel +1 do lability, na ose která rozdělovala melancholika od cholerika...
S tím chlapcem bude asi sranda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Narox




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 25. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 17:34:03

Skulinka napsal:
Díky za přihlášku. Já jsem minimálně za zkoušku Wink
Jedinou výtku mám proti tomu raidování čtvrtek pondělí jinde :/
BTW

Narox napsal:

Main spec: Destro/Demo
TOP warr spec Very Happy Very Happy

AKA profik, letité zkušenosti... jinak mohu doložit screen kde bombím target frostbolty a stackuju poisony, coby profík Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 17:51:25

Vypadá jako prvotřídní blázen ale proč ne ?Smile Však kdo je v Refusion normální ;-)

PRO: za Zkoušnu nic nedáš ;-)

P.S.: Jsem se Skulinou raidování jidne Ne afro
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 19:50:32

Rorona si pamatam velmi dobre Smile
je to blazon,fetaaak,a taky sa obcas zidu na zlepsenie a uvolnenie nalady...
snad nam nebude robit bordel na raide, ked ano KICK Smile)
Návrat nahoru Goto down
Ezeikel




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 03. 13
Age : 35
Location : Czech Rep

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 6:04:20

Za mě pro, tímto bych dal stop prot warrum, jestli bude chodit duty, pepan, matla, tak by to mohlo zatim stacit
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 10:06:51

Ezeikel napsal:
Za mě pro, tímto bych dal stop prot warrum, jestli bude chodit duty, pepan, matla, tak by to mohlo zatim stacit
Metla moc nechodí ...
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Proč dual Arms?   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 14:55:41

Z toho talent buildu nemám zrovna rozum. Netvrdím, že by měl člověk expit v talentech, ve kterých bude potom raidovat, ale zase bych rád připomněl to, na čem se schodnou všichni theorycrafteři na internetu: na dps je dobré pouze fury dual wield, arms jako support a vzácně v SWP equipu. Protože ale hrajeme na freečku, kde nemusí všechno fungovat skvěle, rád si to nechám předvést. Podle mě je ten build na pytel a čistě pro účel přihlášky bych se k němu nehlásil.
Návrat nahoru Goto down
Narox




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 25. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 19:42:43

Ja ten spec zkoušel na wotlku a jak sem prolézal tankspoty tak jsem narazil na tbc guidu kde s tím kořeň točil na brutalusovi přes dvojku bez endgame gearu... takže jsem to chci vyzkoušet, ale na tom asi nezáleží po rozmluvě s powerfullem.
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 20:10:04

na brutalusovi točí skoro každý 2k Very Happy stále neviem prečo
Návrat nahoru Goto down
Ezeikel




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 03. 13
Age : 35
Location : Czech Rep

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeWed 27 Mar - 7:17:25

já proti tomu nic nemám, sice se v tom nevyznám, ale stačí mi, když si vzpomenu na orynxe co točil s orleanusem Very Happy se mohli jít všichni klouzat. Takže věřím, že se s tím dá něco dělat...
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeWed 27 Mar - 8:13:09

Ezeikel napsal:
já proti tomu nic nemám, sice se v tom nevyznám, ale stačí mi, když si vzpomenu na orynxe co točil s orleanusem Very Happy se mohli jít všichni klouzat. Takže věřím, že se s tím dá něco dělat...
Ten měl ale SWP věci a parta se musela stavět jenom pro jeho dps. Když nedostal WF totem v první sekundě boje, řval na TS jak pominutej.
Návrat nahoru Goto down
Powerfull




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 02. 13

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeWed 27 Mar - 14:19:43

Jsem pro přijetí Naroxe pod podminkou rychleho udělani před q na KZ. Duležite veci jsem sním probral na skype a nevidím jediný důvod pro zamitnutí.
Návrat nahoru Goto down
Phoenixek




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 30. 06. 11
Age : 31

Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitimeWed 27 Mar - 23:06:01

Přijat
LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Narox (prot/pve dual vield arms) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narox (prot/pve dual vield arms)   Narox (prot/pve dual vield arms) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Narox (prot/pve dual vield arms)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Depfys, prot pala
» Thesstron-Prot/Fury whatever warr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: