Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Limited, survival hunter

Goto down 
+2
Zachynko
Slupi
6 posters
AutorZpráva
Slupi




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 12:00:31

Nick: Limited
Class: Hunter
Race: Draenei
Main spec: Survival
Talenty: xx/20/41

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Cca 3roky hraní pvp a pve.
Jak dlouho hraješ WoW?: 6let ( s přestávkama )
Played postavy: 8days
Předcházejicí guilda: Assasins of the Dead
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad

Equip: Kara/heroic

Talent build:
http://calculators.iradei.eu/talents/hunter.htm?0000000000000000000000505041005000000000033300030500302300530350

Armory: odkaz na armory :
tbcarmory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Limited

Profese +skill:
min 375
eng 375

Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : ano
Máš nějaké alty?: Jesterka ( šaman Resto / Ele )
Čím nám můžeš být přínosem ?: dmg do raidů a pohodovou náladou.
Jste schopni používát TS3 ? : ano
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : ve večerních hodinách
Proč právě Refusion ? : Protože mě oslovil náborář


Real:
Je mi 19let, studuju stř. školu hraju basket, pc hry (cs 1.6 a wow) a parkour.
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 14:34:13

Kedže mame malo huntrov ktory bývajú po tom ako Stormbolt nebýva poslednu dobu na raidoch urcite to stoji za vyskusanie. Armor je podľa môjho názoru slušný.aj skilly su slušne Smile pre mna ANO
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Proč Survival?   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 14:48:17

Jako bývalého CL hunterů ve staré Refusion by mě zajímalo, proč Limited hraje Survival a jestli by byl ochotný si talenty změnit na BM nebo MM. Klidně si přečtu, co ho k tomu vedlo a jaké má výsledky. Moje pokusy se Survivalem v ZA/BT equipu nebyly moc slavné a přední fóra o wowku jako Elitist Jerks se shodnou, že by měl mít hunter minimum 700 agi bez talentů, než se začne Survival trochu vyplácet. Připomínám, že i síla debuffu, kterým supportuje raid, je založená na agilitě...
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 14:58:41

Pravda ''Zachy'' aktivních huntu je málo. Též sem měl huntra na TBC v T4 EQ sice krátce, ale i to se počítá.
A musím souhlasit s Eternem po dobu mého hraní na TBC ( offi) jsem v PVE Surv huntera nepotkal.

Jinak přihláška na mě příliš stručná cyclops Kdyby si napsal víc neubylo by tě ;-) albino

U mě PRO s tím že by to asi chtělo ''retal'' popř. po dohodě o nějakém jakš takš kompromisu zda se to tak dá nazvat.

Také záleží na výsledcích alien

Ale samozřejmě záleží i na ostatních ;-)


Hrouza
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 17:38:09

No takže:

+ equip
+ skúsenosti
+ reputácie


? zaujímalo by ma prečo ešte nemáš headku z engineeringu keď máš full skill
? talenty


- nič podstatné


U mňa 50/50 kvôli talentom (surv je fajn ale nie v momentalnom tier-e).
Návrat nahoru Goto down
Slupi




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 19:50:03

Stormbolt napsal:
No takže:

+ equip
+ skúsenosti
+ reputácie


? zaujímalo by ma prečo ešte nemáš headku z engineeringu keď máš full skill
? talenty


- nič podstatné


U mňa 50/50 kvôli talentom (surv je fajn ale nie v momentalnom tier-e).

Headku nemám protože na survival je potřeba agi a ta u head pro hunta není.( v bance headka je)
survival protože bm hraje každej trouba a taky survival zvyšuje dmg ostatních rogun a huntů ( díky talentům )
+ do 700agi mi moc nechybý ( stačí T4 chest, boty z kz a 700 je tu )
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 20:03:22

Bm hraje každý trouba hlavne preto pretože to momentálne najviac točí čiže nechápem túto narážku. Do 700 ti moc nechyba to je pravda ale 700 agi sa bere bez talentov cize este sa tomu velmi nepribližuješ. Ako približne sa pohybuje tvoje dps ? Ak by som bral do uvahy partu bez ziadneho boostu.
Návrat nahoru Goto down
Slupi




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 20:14:24

Stormbolt napsal:
Bm hraje každý trouba hlavne preto pretože to momentálne najviac točí čiže nechápem túto narážku. Do 700 ti moc nechyba to je pravda ale 700 agi sa bere bez talentov cize este sa tomu velmi nepribližuješ. Ako približne sa pohybuje tvoje dps ? Ak by som bral do uvahy partu bez ziadneho boostu.

900cca (agi nahoru si dám sám. jídlo,scroll,elixír)
a agi když bych byl s enha šamíkem,bok,packa tak je na to abych točil dost i za surv Smile
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 20:18:36

Hmm to je dosť, čakal som menej, ja by som to s tebou skúsil Smile
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeTue 26 Mar - 22:34:22

Surv hunter se i přez to, že boostuje raid nevyplatí. ( Dmg co booste < jak dmg o kterou přijde timto specem )
Nadruhou stranu chápu, že je člověk uňuděn spamováním steady shotu Smile
Jsem spíše za s tím, že když ta dmg bude dobrá muže si surv nechatjinak respec.
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Pořád dokola   Limited, survival hunter I_icon_minitimeThu 28 Mar - 8:07:29

Proti přijetí nejsem, ale irituje mě několik detailů:
900 dps - leda ve snu, nebo na mobech bez armoru (démoni), při krátkých bojích s burstem z trinketů, heroismem, nebo ve vyladěné partě v raidu. Jinak nevěřím ani ťuk. Sám mám full epic feral druida a vím, že se moje dps podle situace pohybuje mezi 600-900, nikdy bych ale nenapsal, že MÁM 900 dps.
700 agility je počítané bez talentů a bez buffů v raidu. Počítá se s tím, že bude jídlo, packa, king a další buffy, ale NAD touhle hranicí. Při 1000 agility s talenty a buffy začíná být dps zajímavé, ale i tak tě převálcuje první BM, kterého potkáš. O zvyšování dps ostatních classů nemá smysl mluvit, na prvním místě je vlastní dps. Do progressu je potřeba, aby každý dal maximum ze své classy, jakmile se bude farmit Kara na bagety, choď si v čem chceš, třeba v clothové róbě na mana regen a v zimní čepici.
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeSun 31 Mar - 17:07:17

Skulinka napsal:
Surv hunter se i přez to, že boostuje raid nevyplatí. ( Dmg co booste < jak dmg o kterou přijde timto specem )
Nadruhou stranu chápu, že je člověk uňuděn spamováním steady shotu Smile
Jsem spíše za s tím, že když ta dmg bude dobrá muže si surv nechatjinak respec.
Surv nie je o nič viac zaujimavejší skuli Very Happy čiže spamovať to budeš tak či tak. Ale súhlasim so eternom, co si ja pametam na narniase skusal som survival (prevazne T5 eq) a tahal som max 970 čo nie je žiadna sláva. Čiže neviem, ako sám vidim BM ta irituje čo znamená že respec u teba asi nehrozí.
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeMon 1 Apr - 0:22:07

Vzhledem ke stavu hunterů jsem nakonec všemi 10 PRO.
Jestli tě požehná Storm napiš si o inv.
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitimeThu 4 Apr - 21:03:46

Jiná G

lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Limited, survival hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Limited, survival hunter   Limited, survival hunter I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Limited, survival hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ginger, BM hunter
» Selene BM/MM Hunter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: