Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Fedorvodka (fire mag)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Fedorvodka




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 03. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 19:19:31

Mam zaujem do vasej guildy preto lebo kde som ja tak sa rozpada a ako si vas vsimam tak ste este lepsia guilda kde som ja.

Nick: Fedorvodka
Class: Mag
Race: Gnome
Main spec: fire
Talenty: 11/47/3

Jaké máš zkušenosti s touto class? Hram za nu pol roka, vyexpil som si ju sam, KZ, magteridon, grull...

Jak dlouho hraješ WoW?: pol roka
Played postavy: 20 days 5 hodin
Předcházejicí guilda: No DMG max thread
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad
Equip: Epic

Talent build: http://calculators.iradei.eu/talents/mage.htm?2300050010000000000000050523200230333005312500030000000000000000000

Armory: http://tbcarmory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Fedorvodka

Screen z raidu: (nepovinné)- nikdy som nescrenoval raid sory Very Happy
Profese +skill:
Tailoring 375 skill
Enchanting 230 skill zacal som ho vcera robit Razz

Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Len headku
Máš nějaké alty? ne
Čím nám můžeš být přínosem ?: mozem hracov vyrabat veci z tailoringu, a jak dokoncim enchaiting tak hracov z guildy budem davat enchant na veci ked mi daju na to surky. A ako mag mam pekny dmg a rare sa vzdy zide.
Jste schopni používát TS3 ? : ano

Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? od 18:00 do 24:00 mozno aj dil. Ale niekedy aj cez obed ked mam cas.
Proč právě Refusion ? Jak som pisal nasa guilda sa rozpada a vy ste taka guilda kde by som chcel ist, moc dobra.
Město: Humenne (Slovensko)
Věk: 16
Znáš někoho z Refusionu?: ne

Pár věcí o sobě: Volam sa Lukáš chodim na strednu školu. Rad hram online hry, potom hram futbal, hokej, basketbal, florbal- proste sportujuci tip nesedim len doma co nejaky tipci a vazia 15256 ton. Rad chodim piatok sobotu vecer po vonku s kamaratmi a chlastame, do baru a tak. A aby ste vedeli ze s kym hrate tak tu je moj FB https://www.facebook.com/lukas.mislan?ref=tn_tnmn Razz
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 19:25:34

+ ma dobry EQ(skontroloval som)
+skill(pocul som)
+normalny vek,podla hlasu normalne spravanie(zatial)

-neozval sa skorej Very Happy

za mna: ANO
Návrat nahoru Goto down
Fazulka




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 25. 02. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 19:28:54

budem len rád ak sa na raide objaví nejaký iný mág ako som ja a Zachynko Very Happy ...takže za mňa tiež ano
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeMon 25 Mar - 22:07:21

Souhlasím se zachynem až na ten vek mohl by byt lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Ezeikel




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 03. 13
Age : 35
Location : Czech Rep

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeTue 26 Mar - 5:58:34

Jsem pro, vypada schopne, poradne dpska treba.
Návrat nahoru Goto down
Fedorvodka




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 03. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeFri 29 Mar - 16:15:02

Tak co berete ma ci neberete?
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeFri 29 Mar - 17:58:49

Fedorvodka dojdem v pondelo na wow a vtedy ťa invnem ja ...si mage a myslím si ze ja si ustrážim ci si dobry alebo nie ...vydrz tieto dni a pockaj lebo by som ti este rad poradil potom niečo ohľadom talentov Smile trpezlivosť ruze prináša Smile)))
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitimeSun 31 Mar - 10:14:40

Prosím o LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fedorvodka (fire mag) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fedorvodka (fire mag)   Fedorvodka (fire mag) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fedorvodka (fire mag)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kaabelson - Fire Mage
» Sonys - Fire Mage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: