Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rogue - Pshero

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Pshero




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 03. 13

Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Rogue - Pshero   Rogue - Pshero I_icon_minitimeThu 28 Mar - 12:58:23

Nick: Pshero
Class: Rogue
Race: Human
Main spec: Combat
Talenty: 20/41/0

Jaké máš zkušenosti s touto class?: 2 roky hraní na starém Twinstaru
Jak dlouho hraješ WoW?: 5let
Played postavy: 7 dní
Předcházejicí guilda/y: Templars of Steel
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad

Equip: Kara/heroic

Talent build:
Naklikejte svoje talenty např. na: http://calculators.iradei.eu/talents/rogue.htm?0053201040500000000000233052000050150023211510000000000000000000000

Armory: odkaz na armory, prosím bez http např.:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Pshero

Screen z raidu: (nepovinné)
Uploadujte např. na imageshack.us, námět je libovolný. Pozn.: může velmi ovlivnit přihlášku.

Profese +skill: Enchant 300


Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Ano
Máš nějaké alty?: ne
Čím nám můžeš být přínosem ?: Znalost taktiky na všechny bose, aktivi, později snad i s dps
Jste schopni používát TS3 ? : ano/ne
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : v postatě nonstop
Proč právě Refusion ? : Kvalitní PvE guilda, se kterou se dá raidovat na úrovni.

[Real Informace]
Město: Chrudim
Věk: 20
Znáš někoho z Refusionu?: Zatím ne
Pár věcí o sobě: Je mi 20 let, studuju na VŠ v PArdubicích, ve volném čas rád hraju sporty, wow, chodím ven s kamarády.
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogue - Pshero   Rogue - Pshero I_icon_minitimeThu 28 Mar - 15:19:48

Ahoj,

mno přihláška pro mě až velmi stručná spíš ''Ne''dostatečná, Je u toho potřeba trošku fantazie. Ve vzoru je jen obsah toho co by tam mělo být nikoli že to má být stejné ;-)

A je sice pěkné že máš caš, ale chtělo by to více rozepsat co si zabil či prošel a co máš clear...
Jinak na armory mas PvP equip a ten nám o tobě moc nepoví.

Jinak v Guildě máme momentálně 3 roguny s tím že 2 jsou stále aktivní + 1 roug se dobral nedávno (z náboru) a pokud bude aktivní taky budou se dělat kompromisy.

A 4 roguny jsou si myslím moc.

U mě bohužel zatím NE

Hrouza

Návrat nahoru Goto down
Gream




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 11

Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogue - Pshero   Rogue - Pshero I_icon_minitimeThu 28 Mar - 16:31:10

Souhlasím s Hrouzou, rogun je snad dostatek a guilda je ve fázi kdy se připravuje na progress T5 instancí a stím nám v rare eq také moc nepomůžes.

Za mě tedy také NE.
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Ano, pokud mu nevadí, že se nedostane na 25ky   Rogue - Pshero I_icon_minitimeFri 29 Mar - 16:22:26

U mě máš ještě jednu šanci: Napiš, že budeš s gildou pravidelně chodit Karazhany, doequipuješ věci, které ti dají víc, než dosavadní pvp equip, a budeš trpělivej, trpělivej a do třetice trpělivej. Brzo nastane doba, kdy se lidem nebude chtít Kara chodit a nevidím důvod, proč nemít v gildě lidi, co mají motivaci dohnat čelo gildy a zapojit se pro progressu.
Bohužel jsem zažil příliš mnoho rogun, kteří nebyli úplně mentálně v pořádku, jako by tahle classa přitahovala uřvané a nervní magory. Když nás přesvědčíš, že máš vůli něco předvést v pve gildě (ne jenom něco získat a zdrhnout), jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogue - Pshero   Rogue - Pshero I_icon_minitimeThu 4 Apr - 21:04:22

Nepřijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rogue - Pshero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogue - Pshero   Rogue - Pshero I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rogue - Pshero
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Combat Rogue - Yousuxhard
» Bleskacik Combat Rogue
» Thorzo - Combat Rogue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: