Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Maverik Priest CoH

Goto down 
+3
Powerfull
Hrouza
maverik
7 posters
AutorZpráva
maverik




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 03. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSat 30 Mar - 18:20:56

Nick: Maverik
Class: Priest
Race: Human
Main spec: Holy
Talenty: 20/41/00

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hrával jsem spíše jiné classy. Priesta zvládám dobře ale zatim sem tu neměl příležitost jít nějaký těžší dung / raid ... neni to nic těžkýho
Jak dlouho hraješ WoW?: No začal jsem tak pře 7mi lety ale nehraji to v kuse. Sem tam sem měl různě dlouhé přestávky.
Played postavy: 3dny 12hodin 23minut 10sekund
Předcházejicí guilda/y: Nějak ze záčátku serveru jsem byl u Vás ale pak jsem delší dobu nemě přístup k internetu. Sad
Důvod odchodu z předcházející guildy: vyhozen za neaktivitu ( od Vás)

Equip: pre Kara

Talent build:
http://calculators.iradei.eu/talents/priest.htm?5032001130500000000000035500032300150530051000000000000000000000

Armory:
Maverik

Profese +skill:
Tailoring 111
Enchanting 56


Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Nemám
Máš nějaké alty?: Rybana, warrior arms pvp
Čím nám můžeš být přínosem ?: Až naberu nějaký equip tak budu určitě užitečný healer. Jsem schopný dělat to co mi řekne RL a hlavně mě healování baví.
Jste schopni používát TS3 ? : ano
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : cca od 18 až do půlnoci
Proč právě Refusion ? : Protože jsem v Refusion byl už na Narniasu a i tady ale kvůli stěhování sem nějakou dobu neměl internet a byl jsem vyhozen za neaktivitu. Rád bych se vrátil zpátky. A taky tu mám kamaráda.

[Real Informace]
Město: Praha
Věk: 20
Znáš někoho z Refusionu?: Mitre
Pár věcí o sobě: Jmenuju se Honza studuju 3. rokem na SoŠ stavební a zahradnická na Praze 9. Mojí nejoblíbenější čiností je řízení auta i když toho bylo za poslední 2 roky možná až až Very Happy včetně nějakejch těch kolizí Very Happy. Mám rád pivo, nejradši asi Staráče a Svijany a rád poslouchám hlasitě hudbu, jak na bednách doma tak v autě. To je asi tak všechno teda Smile tak předem děkuju za Váš verdikt
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSat 30 Mar - 19:00:49

Ahoj,

přihláška hezká Basketball Akorát ty zkušenosti no.. A equip nato ze mas played 3 dny uchazejici a navic priestu je malo a jsou potreba ... Akorat by to chtelol mit snahu to doequipovat a necekat na guildu takze HCcka a takovy ty veci enchanty gemy Aldor aspon honored je za chvilku akorat Honored s Honorholdem bude krapet horsi.

A jinak jsem PRO aspon na zkousku ..

Ale je fakt potreba videt snahu se v tom zlepsovat hlavne v equipu atak ..

Ale je potreba aby se vyjadrili ostatni;-)
Návrat nahoru Goto down
Powerfull




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 02. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSat 30 Mar - 21:18:37

Pěkná přihláška zkušenosti se dají doplnit pokud bude otevřený radam nevidím problém.Jsem pro přijetíí.
Návrat nahoru Goto down
maverik




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 03. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSun 31 Mar - 8:58:03

Hrouza napsal:
Ahoj,

přihláška hezká Basketball Akorát ty zkušenosti no.. A equip nato ze mas played 3 dny uchazejici a navic priestu je malo a jsou potreba ... Akorat by to chtelol mit snahu to doequipovat a necekat na guildu takze HCcka a takovy ty veci enchanty gemy Aldor aspon honored je za chvilku akorat Honored s Honorholdem bude krapet horsi.

A jinak jsem PRO aspon na zkousku ..

Ale je fakt potreba videt snahu se v tom zlepsovat hlavne v equipu atak ..

Ale je potreba aby se vyjadrili ostatni;-)


Děkuju Smile, nečekám na guildu určitě se snažim ale ono nejde všechno hned Very Happy i na repkách se pracuje mam sice scryers (zvyk je železná košile:D mam je radši) ale už honored za půlkou a s tim Honor Holdem no to je složitý, když v rampách nedostáváš repku a bylo by třeba jít SHH jenže kde je protadin když ho potřebuješ? Question Very Happy ... kolikrát se mi stane že skládám normál snad hodinu a stejně ho nesložim :/ Sad

Jo a ještě k těm Heroiků tam si upřímně zatim moc netroufám Very Happy jedině s porádnym tankem jako je Mitre! pig Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSun 31 Mar - 10:07:45

Fuj ted jsem se urazil Very Happy
Na SHH protadin není třeba, ale je to fakt HC.

K přihlášce:
Jsem spíše proti. Priesta sice potřebujeme, ale equipovat nekoho o kom nevíme téměř nic a následně leavne se mi moc nechce :/
Návrat nahoru Goto down
maverik




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 03. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSun 31 Mar - 11:58:22

Skulinka napsal:
Fuj ted jsem se urazil Very Happy
Na SHH protadin není třeba, ale je to fakt HC.

K přihlášce:
Jsem spíše proti. Priesta sice potřebujeme, ale equipovat nekoho o kom nevíme téměř nic a následně leavne se mi moc nechce :/

Jak jsi přišel na to že bych leavnul? Smile Jak sem psal v guildě jsem byl už na Narniasu a mám k ní určitý vstah Smile
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSun 31 Mar - 12:12:10

Osobe maverika si pamätám a nemyslím si ze by leavol ale je tam to ze equipovat znova priesta zábere nejake 2 týždne... Trebanam priestov ale nemáme moc cas ich equipovat.som zvedavy na výrok iných ...za mna to je zatiaľ NEROZHODNE.
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeSun 31 Mar - 22:11:56

Maverika si tiež veľmo dobre pamätám a som ZA. V žilách mu koluje refusniacka krv Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeMon 1 Apr - 0:20:22

Ok Smile
PŘIJAT NAPIŠ SI O INV.

LOCK.
Návrat nahoru Goto down
Phoenixek




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 30. 06. 11
Age : 31

Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitimeMon 1 Apr - 19:41:40

PŘIJAT
Lockuji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Maverik Priest CoH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maverik Priest CoH   Maverik Priest CoH I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Maverik Priest CoH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cressida - CoH/spirit priest
» Holy Priest Ysis
» Revo - Shadow Priest
» Safiro-Shadow Priest
» Kungi, Shadow priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: