Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kungi, Shadow priest

Goto down 
+2
Stormbolt
Kungi
6 posters
AutorZpráva
Kungi




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 04. 13

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeWed 24 Apr - 18:46:39

Nick: Kungi
Class: Priest
Race: Draenei
Main spec: Shadow
Talenty: 14/0/47
http://calculators.iradei.eu/talents/priest.htm?0502300130000000000000000000000000000000000503250110250123051551
v disco mám zatiaľ wand dmg , pretože bez spiritu s KZ a vyššie je priest mimo raidu skoro stále bez many , na koľko demonic runy sa tu farmia dosť ťažko a mana potky sú dosť drahé keď sa nedostanem poriadne ani na HC :/ v shadow sa equipom mení Hit -> cd na mind blast takisto aj podľa haste aby mi sedela rotácia s dotkami aby mohli tikať a tikať

Jaké máš zkušenosti s touto class?: asi 3 roky som hrával tbc aj keď ešte s classou ako "noob" ale chodieval som už Hyjal a ostatné dungy okrem Illidana a SWP potom som prešiel na WotLK kde som si prešiel na funku Naxx , ToC , ICC a väčšinu HCčiek/Normalov ale vždy som túžil dostať sa do funkčného Ulduaru.. po čase som sa vrátil s5 na TBC kde to po opravách už fungovalo konečne "dobre" dostal som aj cez Illidana , progress sa zastavil u brutalusa keď to head GM vzdal pretože sme na servery hrali v pomere H-50:5-A a s 50 ľudí bolo 45 z našej G

Jak dlouho hraješ WoW?: 6 rokov

Played postavy: 2days 14 hours

Předcházejicí guilda: žiadna , na poslednom servery Arte et Marte

Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad servera

Equip: modrý väčšinou z Questov sem tam niečo z HC / Normalov

Armory

Screen z Raidu

Profese +skill:
Tailoring 159 nechcel som plytvať zatiaľ goldy kým nemám aspoň 60% fly

Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Headka mám Friendly/Revered Shouldre Honored/Exalted (Aldor)

Máš nějaké alty?: Nie
Čím nám můžeš být přínosem ?: rád by som si znova zaspomínal na TBC , keďže to bol podla mňa najlepší datadisk a zažil s vami kopu srandy , úspechov a určite neujdem pred prvým problémom v guilde

Jste schopni používát TS3 ? : ano

Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : pokiaľ bude ohlasený raid nieje problém cez týždeň ani cez víkend, výnimočne ak by sa mi nakopilo učenie

Proč právě Refusion ? : mám tam kamoša z bývalej guildy a vyzeráte navonok ako schopný kolektív dokázať niečo v tejto hre Wink

[Real Informace]
Město: Hurbanovo
Věk: 16
Znáš někoho z Refusionu?: Kumarr

Pár věcí o sobě: študujem na Gymnáziu v Nových Zámkoch, som v 2 ročníku, som nekonfliktný, tolerantný, obľubujem futbal a korčulovanie.

Díky za prečítanie a verím v kladné odpovede Smile

Kungi/Richard
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeWed 24 Apr - 19:48:05

Nie
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeWed 24 Apr - 19:59:46

Ahoj,

bohužel u mě NE.

Priestu se teď nabralo dost a hlavně mají equip a doequipovat dalsiho cloveka na to fakt neni cas .. Uz tak jich u nas mame jeste dost..

GL
Návrat nahoru Goto down
Gream




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 11

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeThu 25 Apr - 9:18:44



Za mě klidně aspoň na zkousku ano, eq není všechno a pokud bude schopný eq si sezene rychle.


Návrat nahoru Goto down
pospikuba




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 03. 13

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeThu 25 Apr - 17:45:03

jestli do toho mužu vstoupit tak za mě ano , kungi je dost aktivny hrač a takych je momentalně třeba navíc je dost skill cyclops Kumar
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeSat 27 Apr - 8:50:55

Jestli je aktivní a může slíbit pravidelnou účast na Kara, v gildě nebude překážet. I když potřebujeme primárně hráče hotové na progress SSC, je lepší mít v záloze lidi, kteří budou na SSC připravení třeba v horizontu jednoho měsíce, než nemít nic.

Takže za mě ANO, s tím, že ale klučina musí zabrat a snažit se mít všechny věci, co se dají vyřešit bez pomoci, hotové. Třeba set z craftu!!!
Návrat nahoru Goto down
Kungi




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 04. 13

Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitimeSat 27 Apr - 18:53:20

tak istotne ak sa pôjde KZ , veľmi rád pôjdem T5 dungy mám odchodené dosť a s equipom robím toľko čo je možné v rámci populácie servera , pomaly postupujem aj s profkami ale nejdú sa dungy niesu goldy a sa to vezie.. :/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kungi, Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kungi, Shadow priest   Kungi, Shadow priest I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kungi, Shadow priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hurt - shadow priest
» Revo - Shadow Priest
» Safiro-Shadow Priest
» Maverik Priest CoH
» Cressida - CoH/spirit priest

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: