Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hailey - resto / enha shaman

Goto down 
+2
Hrouza
lames2
6 posters
AutorZpráva
lames2




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 04. 13

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeTue 16 Apr - 19:54:57


[WoW]
Nick: Hailey
Class: Shaman
Race: Draenei
Main spec: Resto/enha
Talenty: 0/7/54

Jaké máš zkušenosti s touto class?: celkově shamana hraju asi 2 roky s krázkýma přestávkama (taky si občas musím zahrát i něco jiného), mám zkušenosti ze všech TBC raidů včetně sunwelu, na offi jsem ale nikdy nehrál, takže nemohu porovnat jestli to bylo stejně obtížné atd..
Jak dlouho hraješ WoW?: 7let
Played postavy: 16 dní
Předcházejicí guilda/y: Old School
Důvod odchodu z předcházející guildy: neschopnost guildy domluvit se na raid, což mělo za následek rozpad guildy, a tím myslím odchod hráčů, kteří za něco stáli a mohli pomoct guildě se vzpamatovat.

Equip: Kara/heroic/prof

Talent build:
Naklikejte svoje talenty např. na:
http://calculators.iradei.eu/talents/shaman.htm?0000000000000000000050002000000000000000055231051355313510321

Armory: odkaz na armory, prosím bez http např.:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Hailey - RESTO

Screen z raidu: (nepovinné)

Profese +skill:
Alchemy 375
Herbalism 375
Discover flashky: všechny spell DMG, mana regen, petrification (zkamení na 1min a zruší combat), na intelect a resisty


Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Ano ( jen rare )
Máš nějaké alty?: Insanity - prot warrior (70) rare/2epic, Cougar - balance druid epic/rare, Deseroth - rogue (+-32lvl)
Čím nám můžeš být přínosem: doufám, že budu přínosem při progresování SSC a TK, řekl bych, že jako heal budu mít velké uplatnění, popřípadě jsem ochoten pomáhat slabším členům guildy aby také mohli začít progresovat t4 a t5 dungy
Jste schopni používát TS3 ? : ano a rád
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : v období maturit, což je teď asi od 18:00 a po maturitách kdykoliv
Proč právě Refusion ? : myslím si, že je to guilda která má budoucnost a mám u vás dost spoluhráčů z bývalé guildy

[Real Informace]
Město: Vsetín ( okolí ) ČR
Věk: za týden mi bude 19
Znáš někoho z Refusionu?: Alky, Homlesak...
Pár věcí o sobě: Jsem týmový hráč a nemyslím jen na sebe, pokud mi něco nevyjde, tak se nenaseru a hned něco nerozkopu, jsem optimista, rád poznává nové lidi, se kterýma se dá dobře pokecat, nebráním se alkoholovým dýchánkům, kouřím a sem tam ( 1x-2x za rok si i zahulím ) :-)
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeTue 16 Apr - 20:01:41

Ahoj,

přhláška moc pěkná a equip i zkušenosti také a vzhledem k tomu že aktivní shaman je tu snad jeden jako resto jsem všemi 10ti za. A hlavné podle přihlášky poznáš člověka a takových jako tento je tu málo.

U mě jednoznačně PRO !
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeTue 16 Apr - 21:05:12

Súhlasím a ako GUM ti dávam pozehnanie do našej guildy.V nedeľu nám môžeš ukázať co vies .to ze niesi eq hunter uvidíme v nedeľu popripadne neskor ...ked nie je to len a len super ...resto mame poriadne iba jedného takze za mna ÁNO ale musíš byt aktívny! Smile
Návrat nahoru Goto down
Skulinka




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 24. 02. 13

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeTue 16 Apr - 21:54:26

lames2 napsal:
mám zkušenosti ze všech TBC raidů včetně sunwelu, na offi jsem ale nikdy nehrál, takže nemohu porovnat jestli to bylo stejně obtížné atd..

Já bych ho vzal už jenom za tuhle větu. Tohle si 90% free hráčů vubec neuvedomuje Smile
Jinak k přihlášce nevím co bych dodal. Jsem PRO.
Návrat nahoru Goto down
Ezeikel




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 03. 13
Age : 35
Location : Czech Rep

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeWed 17 Apr - 18:45:33

jestli mám vliv, jsem pro!
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeWed 17 Apr - 21:19:36

Eze si CLko a si main shaman,toto je viac menej na tebe Wink tvoja class tak sa staraj Wink)
Návrat nahoru Goto down
Poky




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 03. 13

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeFri 19 Apr - 13:55:16

já jsem PRO
Pak ti ve hře písnu ohledně talentů Smile
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitimeFri 19 Apr - 19:23:43

Přjiat

Lock

*Napiš si ve hře o Invite
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hailey - resto / enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hailey - resto / enha shaman   Hailey - resto / enha shaman I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hailey - resto / enha shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Caramell - RESTO/ELE shaman
» Ownag - elemental shaman
» Freyo-elemental shaman
» MardaX Resto Druid
» Kumarr - resto druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: