Refusion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refusion

Alianční guilda působící na českém free serveru Ares.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Caramell - RESTO/ELE shaman

Goto down 
+3
Gream
Zachynko
Caramell
7 posters
AutorZpráva
Caramell




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 04. 13
Age : 34

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeSun 21 Apr - 23:52:27

Nick: caramell
Class: Shaman
Race: Dranei F
Main spec: tady bude problem.. muzu byt resto i Ele zalezi co potrebujete .Smile) ale radsi Healuju. tim se neda moc skazit. .Smile)
Talenty: 00/07/54
41/00/20

Jaké máš zkušenosti s touto class?: shamana sem hraval za dob TBC na Equilibriu a Anatheme to jest asi 1rok hrani za Shama na Tbc, takze tanktiky na KZ , Grulla , magneta ZA , Eye a Scc sem znaval a nekde v hlouby meho maleho Mozecku to nekde jeste lezi. staci mi to jen pripomenou a hned bych byl v obraze.. Smile)
Jak dlouho hraješ WoW?: uff no Wow presne nwm ale 5let MInimalne
Played postavy: tu jest taky problem.. postavu sem Koupil z aukce kdyz mela cca 9hodin played a byla temer bez eqipu. a bez profesi nevim co majitel provadel ale farmeni eqipu a skileni profesi mu asi nic nerikalo.. niní mam 12days a 5hodin (/played)
Předcházejicí guilda/y: templas of Steel , Burning heards , Sluneční zátoka a posledni NO FEAR.. posledni guilda je jen utociste .. aby si mel s kym Delit o Muj Humor ..
Důvod odchodu z předcházející guildy: u No FEAR mam Alta a na pomer hracu a Progresu si myslim ze bych nemel uz co nabrat... Proto sem cetl na Worldcz Nabor na vasi Guild a zaspominal na stare casy u zatoky.. i kdyz to neni tak dlouho co sme chodivali Raidy.. Smile)

Equip: Od vseko KOusek.. Kara , Grull , magnet , HEro.

Talent build:
ELE - http://calculators.iradei.eu/talents/shaman.htm?5500110503021335105100000000000000000000005204301005000000000
resto - http://calculators.iradei.eu/talents/shaman.htm?0000000000000000000050002000000000000000055234051355310510321

Armory:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Ares&cn=Caramell

Screen z raidu: (nepovinné)
bohuzel screeny moc nevedu mam jen http://2i.cz/9f5794be6d to jest posedavani v SC s Sunshine a cekani na neco co by bylo k reci.. Smile) a dále http://2i.cz/639b5872a1 to jest moje osobitá póza pred Chycenim velkeho ulovku z Fishningu ( bedna v ktere nic nebylo ) Sad(
Profese : JWC 385 / Alchemy 375( alchemi budu nejpise predelavat na herbal ci jinou vice prospesnou Profesi pro Guildu...



Máš hotové reputace na glyph do headky a ramen ? : Ano
Máš nějaké alty?: vyjmenuj prosím všechny, i ty za které už nehraješ. Mexx , Caramellka
Čím nám můžeš být přínosem ?: no krom meho Duvtipu a humoru pri raidovani i Mimo nej asi nevim.. podle meho mate vsechno co by ste potrebovali.. krom vetsiho Kolektivu a dalsiho Silenyho hrace Aresu . Smile)
Jste schopni používát TS3 ? : ano
Odkdy dokdy jste schopni raidovat ? : v postatě nonstop, zalezi na situaci ( casto cestuji) ale posledni dobou neni problem, vsechno je o Domluvě..
Proč právě Refusion ? : ani nevím... chci hrat TBC dokud tu bude posledni hrac.. chci i uzit stare dobre TBC naplno od Prvniho Dungu (rampy n) az po BT nezalezi mi na ostatnich hracich Mimo Guild. staci mi pouze par schopnich lidi kteri maji CIl a chteji Dotahnout Ares a Guildu az do sameho Konce. myslim že refusion toho Muze dosahnout..

[Real Informace]
Město: Horaždovice ( okres KLATOVY) , Opava( prechodne bydliste)
Vek : 22 let
Znáš někoho z Refusionu?: No urcite se par Silencu ktere Potkavam denne ingame se najde.. vasi Guild znam od Pocatku jakozto Guild ktera presla za NArnie..
Pár věcí o sobě: no vetsinu sem toho napsal Pri psani Prihlasky.. jinak sem Klidny a Uprimny Clovek, ktery se neboji Rict co si mysli. . dokazu jak Sprdnou cloveka za chybu stejne jako Rozveselit a vytvorit usmev v mnohych z vas.. jsem takovy Komediant co si Uziva ..
předem děkuj za možnost prijeti Do Guildy.. az uz Rozhodnuti bude jakekoliv... a Omlouvam se za gramaticke chyby a nedostatky.. pisu to v 1:49 Rano nedivte se mi.. Muj Mozek Uz davno SPi.. ten zalozni zdroj ktery mne pohani neni tak Dokonaly.. Smile) to znamena ze jestli mate v planu chodivat raidy v Tuhle hodinu.. tak ... -_/\_/\_________ !! proste Konec... takze bye bye .. a jeste jendou Diky za moznost prijeti do Guildy...[center][/c
enter][left][right][justify]
Návrat nahoru Goto down
Zachynko




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 17. 03. 13

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeMon 22 Apr - 5:35:59

Ja som ZA Smile)
Návrat nahoru Goto down
Gream




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 30. 06. 11

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeMon 22 Apr - 8:52:33

No vidíš, že jsi se nakonec rozepsal:).

Nejsem proti.
Návrat nahoru Goto down
Stormbolt




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 02. 13

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeMon 22 Apr - 16:38:13

Ja som ZA
Návrat nahoru Goto down
Hrouza




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 24. 02. 13
Location : Adamov (Brno)

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeTue 23 Apr - 22:52:12

Já jsem pro.

A počkej si na Ezeho ;-)
Návrat nahoru Goto down
Eterno




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 03. 13

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: co ta čeština?   Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeWed 24 Apr - 6:02:32

Mám trochu problém s lidmi, kteří mrzačí rodný jazyk. Velké písmeno uprostřed věty? Chybějící písmena? Samozřejmě to nemusí nic znamenat, ale zažil jsem pár případů, kdy prznění Češtiny mělo co dělat s určitou omezeností jedince. Budu rád, když mi dokážeš, že se pletu.
Návrat nahoru Goto down
Caramell




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 04. 13
Age : 34

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeWed 24 Apr - 17:01:33

omlouvám se, ale jak sem psal... Přihlášku jsem psal ve 2 rano do toho mám angínu a chtělo se mi ukrutně spát..... nevím jak ostatnim ale mně po pulnoci vypíná mozek Smile)
Návrat nahoru Goto down
Powerfull




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 02. 13

Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitimeMon 29 Apr - 16:50:40

Nepřijat!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Caramell - RESTO/ELE shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Caramell - RESTO/ELE shaman    Caramell - RESTO/ELE shaman  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Caramell - RESTO/ELE shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hailey - resto / enha shaman
» Ownag - elemental shaman
» Freyo-elemental shaman
» MardaX Resto Druid
» Kumarr - resto druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Refusion :: Refusion :: Přihlášky-
Přejdi na: